Pridať inzerát

Vedúci údržby

TOMARK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od skúsenosti kandidáta, po skúšobnej dobe aj variabilná zložka ku mzde.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie pracovníkov mechanickej údržby a elektroúdržby,
evidencia opráv,
tvorba a kontrola plánu preventívnych prehliadok,
predkladanie ponúk na náhradné diely,
komunikácia so zmluvnými partnermi,
zabezpečovanie prehliadok a opráv VTZ podľa zákona.

Práca v stabilnej strojárskej spoločnosti s vybavením najmodernejšou technológiou,
dotované stravovanie priamo v areáli spoločnosti,
možnosť vzdelávania- zabezpečenie školení a seminárov,
istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu,
sociálny program spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pozíciu, prosíme, zašlite Váš životopis na email: personalne@tomark.sk.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na pracovné miesto.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

údržba strojov a zariadení

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

údržba
3

znalosť metód riadenia údržby,
znalosti technických a bezpečnostných predpisov v strojárskej výrobe,
MS Office na užívateľskej úrovni,
organizovanie a plánovanie práce,
práca s informačným systémom

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel VIPER SD-4, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOMARK,s.r.o.
Strojnícka 5
080 01 Prešov
http://www.tomark.sk, www.tomarkaero.com