Pridať inzerát

Údržbár / Elektrikár / pracovník TH

TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senecká cesta 7, Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ prémiová zložka do 250 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako atraktívny zamestnávateľ Vám ponúkame stabilné pracovné miesto s istou budúcnosťou pre svetoznámu značku TOI TOI a DIXI.

Vašou prácou bude:
- vykonávanie údržbárskych a inštalatérskych prác
- vykonávanie elektroinštalačných a montážnych prác
- manipulácia tovaru na sklade, evidencia uskladneného materiálu
- nakládka a vykládka materiálu na dvore, dovoz a odvoz tovaru
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka (zaškolíme)
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí majetku spoločnosti (menej
náročné opravy) a iné...

Budete zodpovedný:
- za kvalitu vykonaných činností na dvore spoločnosti
- za dodržiavanie interných postupov a BOZP pri práci na dvore spoločnosti
- za správny príjem a výdaj tovaru

Prečo sa Vám práca u nás bude páčiť?

Pretože Vám Ponúkame:
- prácu v stabilnej firme = istota pravidelných peňazí
- gastrolístky v sume nad rámec zákona
- pitný režim zadarmo (káva + balená voda)
- kompletný pracovný odev (3 sady a chemické čistenie zabezpečujeme my)
- mobilný telefón aj pre súkromnú potrebu

a ďalšie benefity ako napr.:
- Multisport karta
- pravidelné vitamínové balíčky a príspevok na zdravú stravu
- pracovné voľná navyše pri významných životných udalostiach
- finančné príspevky ako napr. odmena pri pracovnom výročí, narodeniny,...
- účasť na rôznych fiemných spoločenských a športových podujatiach

A aj preto...pretože BEZ NÁS určité veci naozaj NIE SÚ MOŽNÉ :)

Informácie o výberovom konaní

Pracovné miesto je na pracovisku v Ivanke pri Dunaji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- vodičské oprávnenie typu B podmienkou, C veľkou
výhodou
- §21 podľa vyhlášky 508
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť,
slušné a profesionálne vystupovanie, manuálna zručnosť

Naša spoločnosť je súčasťou celosvetového holdingu, ktorý je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti mobilných sanitárnych systémov od roku 1973.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOITOI & DIXI, s.r.o.
Stará Vajnorská 37
83104 Bratislava