Pridať inzerát

Operátor DTG tlačiarne

Toferer Textil East k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Klasy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacnenárokovateľný príplatok do cca 200 €/ mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor DTG (direct to garment) tlačiarne- digitálna potlač na odevy. Jedna z najnovších digitálnych technológii v tomto segmente a v našej spoločnosti prvá v strednej Európe. Operátor zariadenia spracováva grafické návrhy na vstupy do tlačiarne, nastavuje parametre tlače, kontroluje kvalitu tlače, vykonáva a kontroluje pravidelnú údržbu zariadenia

-prvotné zaškolenie na zariadenie - začiatok októbra Düsseldorf
- školenie po inštalácii zariadenia - začiatok novembra
- platené nadčasy
-nenárokovateľný príplatok
- komunikácia s kolegami v materskej firmy v zahraničí (nemecky alebo anglicky)

Po podpise pracovnej zmluvy by sa uchádzač mal zúčastniť cca trojdňového zaškolenia začiatkom októbra na naše náklady u dodávateľa zariadenia v Düsseldorfe ešte pred nástupom do pracovného pomeru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore grafik digitálnych médii vítané nie však nutné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Grafický dizajn v digitálnych médiach - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

spracovanie grafických návrhov pre digitálne média

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rakúska spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby oblečenia pre reklamné účely

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Toferer Textil Eask k.s.
Krajná cesta 783/10
93039 Bratislava