Pridať inzerát

Samostatný IT technik

tnTEL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 614, Trenčín-Nové Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiac18,5% mesačná odmena, 100% mesačnej mzdy ročná odmena, ďalšie individuálne bonusy, pohotovostné príplatky a i.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, konfigurácia, parametrizácia dodávaných technológií,
- zabezpečenie bezporuchovej prevádzky pridelených systémov,
- administrácia dodaných IT systémov,

- podpora pri tvorbe zákazníckej dokumentácie,
- podpora obchodnej činnosti - aktívna komunikácia s obchodným odd. pri procese navrhovania riešení pre zákazníka,

- práca je vhodná pre ambiciózneho človeka, ktorý ma pozitívny vzťah k informačným technológiám, je samostatný a spoľahlivý,
- zaškolenie do širokého spektra IT systémov,
- motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami,

- adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy,
- teambuildingové aktivity

Svoj životopis môžete zaslať výhradne poštou, resp. e-mailom na našu adresu tnTEL s.r.o., Bratislavská 614, 911 05 Trenčín, alebo personal@tntel.sk.
Vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Veeam Backup & Replication - Pokročilý
Linux - Mierne pokročilý
Správa databázy - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- efektívne procesné a analytické schopnosti - nezľaknúť sa nového problému, hľadať optimálne riešenie,
- skúsenosť s administráciou MS prostredia,

- príjemná a ústretová komunikácia so zákazníkmi,
- komunikácia s technickou podporou dodávateľov a výrobcov (aj v anglickom jazyku),
- mať pevné nervy a zhlboka dýchať, technika je často nevyspytateľná :-)

Zvýhodňujúce znalosti a zručnosti?
- skúsenosť s pokročilou administráciou MS prostredia,
- skúsenosť s pokročilou administráciou VMware prostredia,
- skúsenosť s pokročilou administráciou zálohovacím prostredím,
- skúsenosť s pokročilou bezpečnosťou LAN a WIFI,
- skúsenosť s cloud platformou (Azure),

Osobnostné požiadavky
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- tímová práca
- flexibilita
- schopnosť zvládať kritické a stresové situácie

Preferujeme
- nefajčiar
- bez záznamu v registri trestov

Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom komplexné služby v oblasti riešenia informačných technológií (IT). Komplexné služby zahŕňajú: konzultačnú a poradenskú činnosť, návrh technického riešenia s prihliadnutím na požiadavky zákazníka, projektovú prípravu, výber technológií, dodávku technického a programového vybavenia, montáž a inštaláciu vybraných zariadení, zaškolenie, záručný a pozáručný servis.

tnTEL, s.r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu IKT viac ako 20 rokov, je autorizovaným partnerom významných výrobcov a poskytovateľov služieb v oblasti IKT a BIT a držiteľom mnohých certifikácií a oprávnení.

www.tntel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov