Pridať inzerát

Údržbár

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 8 EUR/hod.základná hodinová sadzba + príplatky za zmennosť, sťažené prostredie, dochádzkový bonus, tímový bonus, osobné hodnotenie a iné. Finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: september 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržba strojov (lisov) v súlade s technickými štandardami,
• oprava, modifikácia a rekonštrukcia strojov,
• overenie a prípadné nastavenie strojov,
• dodržiavanie platných pracovných postupov,
• zodpovedá za plnenie plánu údržby na zverenom pracovisku,
• dodržiava preventívnu údržbu podľa postupu (TPM),

- stabilná práca a možnosť dlhodobého zamestnania
- práca v nepretržitej prevádzke
- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
- prehodnotenie mzdy po zaškolení (možnosť rastu ihneď na návrh nadriadeného do vyššej platovej triedy)
- dochádzkový bonus
- mesačný bonus za produktivitu
- osobné hodnotenie
- dovolenkový a vianočný bonus
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- zabezpečené teplé obedy a večere
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS
- čistenie pracovných odevov

- nástupná mzda závisí aj od Tvojich skúseností, ktoré s Tebou radi preberieme na osobnom pohovore
- mzdový rast je samozrejme možný aj po dosiahnutí multiprofesnosti (čím viac procesov ovládaš, tým rýchlejšie rastieš)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.8.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

• zodpovednosť,
• presnosť a precíznosť,
• samostatnosť
• konštruktívne technické myslenie
• manuálna zručnosť
• skúsenosti s lisovacími zariadeniami výhodou

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kysucké Nové Mesto HR
Tel.: +421907985639
E-mail: poslať životopis