Pridať inzerát

Operátor výroby

TN SLOVAKIA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,76 - 6,5 EUR/hod.Priemerná mzda vo výrobe za rok 2019 bola vo výške 1.330 €. K základnej hodinovej mzde je automaticky vyplácaný príplatok za sťažené prostredie 0,6666 €/hod.
  • Termín nástupu: 12/2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov v súlade s technickými štandardami
- kontrola a dodržiavanie parametrov procesu
- evidencia priebehu zmeny a v prípade potreby korekcia
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových zmenách (denná, nočná, voľno, voľno)
- práca vhodná pre mužov aj ženy

- stabilná práca a možnosť dlhodobého zamestnania
- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
- prehodnotenie mzdy po zaškolení
- dochádzkový bonus
- mesačný bonus za produktivitu
- dovolenkový a vianočný bonus
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- zabezpečené teplé obedy a večere
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS
- čistenie pracovných odevov

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo je výhodou

Ostatné znalosti

práca na PC - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a pracovitého človeka, ktorý hľadá stabilné miesto a spoľahlivého zamestnávateľa.

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD.
Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.
Firma získala 3. miesto za rok 2018 v rebríčku TOP 10 najzdravších výrobných firiem v žilinskom regióne s obratom od 10 do 50 miliónov €.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dubská cesta 2927/25
024 01 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Trnovcová
Tel.: +421414201624
E-mail: poslať životopis