Disponent medzinárodnej kamiónovej prepravy s Ukrajinským/Srbským Rumunským jazykom aj bez praxe

TN logistica SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: TN Logistica, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 700 EUR/mesiacplat zaleží od skúseností,vítame aj osoby bez praxe v odbore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie vozidiel k prepravám
- plánovanie a organizácia prepráv
- komunikácia s obchodnými partnermi za účelom doručenia tovaru
- zaznamenávanie dát do prepravných programov
- vyhľadávanie dát zo systému prepráv
- kalkulácie a vypracovanie cenových pokút
- spolupráca s internými oddeleniami a zahraničnými partnermi

- stravné lístky 4,2 euro hradené firmou
- PC, notebook, mobilný telefón
- karta multisport
- kurz taliančiny, angličtiny grátis
- ovocné dni
- motivujúce finančné ohodnotenie a iné zamestnanecké benefity
-vianočný bonus
-pretvorenie živnosti na prácu podmienkou prijatia (len na živnosť praca je nemožná)

- v prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu posielajte e-mailom svoj štrukturovaný životopis. S vybranými uchádzačmi sa dohodneme na osobnom stretnutí.

- miesto výkonu práce Senec
-živnosť pretvoríme na zamestnanie podmienka

- zaučíme každého, prax vítaná, budúcnosť istá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonómia

Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Hľadáme skúseného, komunikatívneho a pracovitého disponenta, schopného samostatne pracovať.
Nevyhnutná je znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov
zaučíme každeho aj bez praxe

Spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnej kamiónovej doprave www.tnlogistica.sk sídliaca v Senci, má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy. Vďaka svojim zákazníkom sa stala významným poskytovateľom služieb pri štandardných transportoch a špeciálnych transportoch. Ponuka poskytovaných služieb sa rýchlo rozrastá.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov