Pridať inzerát

HR Manager

Tmlg s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ mzda bude každým rokom rásť podľa pracovných výsledkov + koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: 1.1.2023
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikáciu so zamestnancami,
- komunikáciu s klientmi,
- včasné obsadzovanie voľných pozícií,
- zostavenie inzerátov a konzultáciu s manažérmi,
- selekciu a evidenciu prichádzajúcich CV,
- vyhodnocovanie schopností uchádzačov a vedenie pohovorov,
- optimalizáciu procesu náboru,
- vyhľadávať a aktívne oslovovať uchádzačov,
- práca s informačným systémom spoločnosti,

- služobný počítač a telefón aj na súkromné účely
- možnosť využívania firemných automobilov
- masážne kreslo
- dovolenka nad zákonný rozsah
- flexibilná pracovná doba
- teambuildingy / firemné aktivity
- jazykové a iné kurzy
- možnosť práce z homeoffice
- výročné ocenenia zamestnancov
- práca v stabilnej a spoľahlivej firme
- po 6 mesiacoch pracovný pomer na dobu neurčitú

Do nášho tímu hľadáme šikovného mladého človeka ktorý ma chuť naučiť sa niečo nové v tomto veľmi špecifickom odvetví.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2022 (ostáva ešte 94 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť TMLG s.r.o. pôsobí v oblasti vnútroštátnej lodnej dopravy ako agentúra dočasného zamestnania.
V tejto oblasti sme číslo jedna na Európskom trhu.
Momentálne máme viac ako sto zamestnancov a pobočky v štyroch krajinách.
Sme mladá, stabilná a perspektívna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, manažment, personalistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výnimočné organizačné a analytické schopnosti, samostatnosť
- znalosť pracovného práva a súvisiacej legislatívy
- skúsenosti s tvorbou interných nariadení a politiky spoločnosti
- silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti
- flexibilita, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, zvládanie stresových situácii,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.