Pridať inzerát

Office manager / účtovník

Tmlg s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacMzda / odmena sa bude odvíjať od pridelených pracovných povinností .
  • Termín nástupu: 1.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie faktúr, komunikácia s hlavnou účtovníčkou, GDPR, BOZP, príprava podkladov pre audity v rámci SK, NL, DE, AT ( v Slovenskom jazyku ) , komunikácia so zamestnancami, práca s naším informačným systémom a serverom + cloudom, e-mailová korešpondencia a iné.

Práca v mladej, zdravej a rýchlo rastúcej spoločnosti s veľkou perspektívou.

Výberové konania budú od 9.6 do 30.6 na našej pobočke v Hlohovci na ulici M.R.Štefánika 27.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme mladá, zdravá a rýchlo rastúca spoločnosť s veľkou perspektívou do budúcna a s pomerne širokým okruhom pôsobnosti.
Naša hlavná podnikateľská činnosť je personálny lodný servis, teda prenájom našich zamestnancov na nákladné a výletné riečne lode v rámci EU.
Okrem toho poskytujeme účtovno-poradenské služby, ďalej máme aktivity aj v IT oblasti a podobne. Našimi klientami sú lodné spoločnosti v rámci EU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika / účtovníctvo / manažment

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci, spoľahlivosť, lojálnosť.

Okrem toho poskytujeme účtovno-poradenské služby, ďalej máme aktivity aj v IT oblasti a podobne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Tmlg sro
M.Benku 1761/36
92001 Hlohovec