Pridať inzerát

Asistent / Trainee - pre oddelenie HR& miezd

TMF Services Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: RIVER PARK, Dvořákovo nábrežie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora personálneho a mzdového oddelenia spočnosti
• Štandardné spracovanie čiastkových procesov
• Spolupráca na procesoch súvisiacich s nástupmi a výstupmi zamestnancov

Spoločnosť poskytuje rôzne finančné a nefinančné benefity, ktoré budú kandidátom predstavené počas pracovného pohovoru.

Začnite svoju kariéru v celosvetovom koproráte s medzinárodnými možnosťami pracovných príležitostí!

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vstúpiť do sveta miezd a personalistiky ešte počas štúdia.

Ak máte vášeň pre payroll alebo Vás zaujíma HR, neváhajte a pridajte sa k profesionálom s možnosťou kariérneho rastu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
práca s databázou - Mierne pokročilý

* orientácia na proces veľkou výhodou
* tímová práca, orientácia na cieľ a efektivitu
* schopnosť samostatne pracovať podľa požiadaviek
* ochota vzdelávať sa v danej oblasti je podmienkou
* možnosť pracovať čiastočne alebo úplne z domu

V TMF Group pomáhame firmám rásť v medzinárodnom meradle. Rýchlo.
Naši zamestnanci, experti v oblasti miezd, účtovníctva, práva a HR, pomáhajú klientom po celom svete bezproblémovo fungovať, investovať a expandovať. S pobočkami vo viac ako 80 krajinách je TMF Group globálnym expertom, ktorý chápe miestne potreby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Tonkovičová
Tel.: +421914332224
E-mail: poslať životopis