Administrative support – accounting, payroll, general administration, back/front office

TMF Services Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie 4, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

• Hľadáme pozitívne naladeného kolegu či kolegyňu – študenta (DoBPŠ), ktorému ponúkame zaujimavú príležitosť ako získať prax z rôznych oblastí – účtovníctva, miezd, administratívy a práce na front&back office
• Na starosti budete mať predovšetkým administratívnu podporu jednotlivých oddelení, osvojíte si základy účtovníctva a fungovania administratívy /recepcie v lokálnej pobočke globálného poskytovateľa služieb
• budete spolupracovať so skúsenými profesionálmi, ktorí Vám radi predajú svoje skúsenosti a znalosti
• prioritou je pre nás dlhodobá spolupráca, po ukončení štúdia je pri obojstrannej spokojnosti možnosť prejsť na HPP
Čo už by ste mali poznať a zvládať?
• Hľadáme študenta VŠ, příležitosť je vhodná predovšetkým pre vysokoškolákov z ekonomických oborov
• Komunikatívna úroveň anglického jazyka je podmienkou
• Mali by ste byť schopný pracovať v tíme, ale nebáť sa prevziať zodpovednosť a samostatne konať.

Čo ponúkame?

Zaujala vás táto pozícia? Radi sa s vami osobne stretneme! Pošlite nám váš životopis a pripojte pár viet o tom, prečo vás naša ponuka zaujala.

• Zázemie globálnej firmy, ktorá je leadrom na trhu, ale s príjemnou atmosférou lokálnej pobočky.
• Adekvátne fixné finančné ohodnotenie podľa skúseností a praxe.
• Balík benefitov: príspevok na stravovanie - Ederned karta, karta Multisport, jazykové kurzy, interné a externé profesionálne vzdelávanie.
• Pracovnú dobu podla individuálnej dohody, ideálne s možnosťou pravidelne pokrývať časový úsek medzi 15:30-17:30
• Občerstvenie na pracovisku (káva, čaj), firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Dôležité osobnostné predpoklady:
• komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita;
• odolnosť voči stresu;
• zmysel pre prácu v tíme, dôslednosť;

V TMF Group pomáhame firmám rásť v medzinárodnom meradle. Rýchlo.
Naši zamestnanci, experti v oblasti miezd, účtovníctva, práva a HR, pomáhajú klientom po celom svete bezproblémovo fungovať, investovať a expandovať. S pobočkami vo viac ako 80 krajinách je TMF Group globálnym expertom, ktorý chápe miestne potreby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TMF Services Slovakia s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava