Pridať inzerát

Obchodní zástupce

Tlapnet SK, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Holíč
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 2 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme: komunikativnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem; plynulý slovenský jazyk; základní znalost práce na PC (Word, Excel); řidičský průkaz skupiny B; čistý trestní rejstřík.

Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu; atraktivní práci v terénu; zaškolení; osobní rozvoj; nadstrandartní platové ohodnocení.

Nástup: ihned.

Zaměstnanecké výhody: bezplatné internetové připojení, TV v kompletní nabídce, služební NTB,
telefon, proplácení najetých km i do práce, bonusy a motivační ohodnocení, služební vůz i
pro soukromé účely.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano