Pridať inzerát

Pomocník a zásobovač vodoinštalačného materiálu

TK Company s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a vydávanie tovaru;
- manipulácia a kontrola tovaru;
- zodpovednosť za správne uskladnenie tovaru;
- spolupráca pri inventúrach skladových zásob;
- udržiavanie čistoty skladových priestorov a pridelených pracovných prostriedkov;
- preprava tovaru služobnými motorovými vozidlami;
- práca v programe – EXCEL;
- zabezpečenie výberu a porovnanie cien dodávateľov;
- kontrola spotreby materiálu na konkrétnu zákazku;
- práca s technickou dokumentáciou;
- objednávanie materiálu, tovaru, komponentov;
- koordinácia zamestnancov a dodávateľov.

- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- balík firemných benefitov
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu
- priateľský kolektív
- zamestnanie na živnosť, alebo na dohodu
- jednozmenná prevádzka
- voľné soboty, nedele a sviatky
- 13. plat
- provízia z obratu
- zaškolenie skúsenými kolegami
- tovar aj služby za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- služobný automobil
- služobný telefón
- služobný notebook
- Spoločnosť rodinného typu s tímovým prístupom k práci
- Zaujímavá práca v oblasti energetiky so zameraním na nové trendy, nové technológie, obnoviteľné zdroje energie, budúcnosť
- Odborné semináre a vzdelávacie kurzy, možnosť profesného rastu v odbore

• V prípade že sa máte záujem uchádzať o danú pracovnú pozíciu, zašlite nám životopis s kontaktnými údajmi na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť práce s PC;
- znalosť a orientovanie sa vo výkresovej dokumentácii je výhodou;
- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť;
- prax v sklade je výhodou;
- zodpovedný prístup;
- komunikatívnosť;
- príjemné vystupovanie;
- dochvíľnosť, spoľahlivosť a proaktívny prístup k práci.

Spoločnosť TK Company s.r.o pôsobí v oblasti vykurovacích systémov, chladenia, vetrania a OZE (obnoviteľných zdrojov energie) v Slovenskej republike pod značkou MODERNEKURENIE.SK
Podporujeme a využívame neustálu inováciu v oblasti OZE v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia.
Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie.
Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tibor Klúčik
Tel.: +421948211355
E-mail: poslať životopis