Obchodný zástupca - špecialista vykurovanie/chladenie/vetranie

TK Company s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny a bonusy, osobné ohodnotenie, provízia z predaja
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia so zákazníkmi, zamestnancami a dodávateľmi
- vyhodnotenie cenových ponúk na zákazky - EXCEL
- zabezpečenie výberových konaní na dodávateľov
- zabezpečovanie rozpočtov
- aktívna komunikácia a koordinácia dodávateľov
- práca s technickou dokumentáciou
- technické preverovanie ponúk

- zázemie stabilnej spoločnosti
- balík firemných benefitov
- možnosti osobného ohodnotenia
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- služobný automobil k výkonu vašej práce
- služobný telefón k výkonu vašej práce
- služobný notebook k výkonu vašej práce
- mladý kolektív
- Práca v rastúcej úspešnej spoločnosti a príjemnom prostredí
- Spoločnosť rodinného typu
- Seriózny tímový prístup
- Zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti tak aj budúcnosti (obnoviteľné zdroje energie)
- Motivačné platové ohodnotenie
- Samostatné plánovanie svojho času a stretnutia s klientmi
- Komplexné zaškolenie a podpora zo strany spoločnosti
- Odborné semináre a vzdelávacie kurzy.

Pre túto pozíciu budeme uprednostňovať uchádzačov ktorý majú skúsenosti s rozpočtovaním v stavebníctve, majú technické myslenie a vedia sa orientovať v stavebných výkresoch. V prípade že spĺňate tieto naše požiadavky budeme radi keď nám pošlete Váš životopis a motivačný list v slovenskom, alebo v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ukončené SŠ vzdelanie - technické zameranie
- minimálne 3 roky skúseností v stavebníctve v oblasti TZB podmienkou
- znalosti so skúsenosťami v stavebníctve výhodou
- dobrá znalosť stavebných a technických procesov
- znalosť a orientovanie sa vo výkresovej dokumentácii VZT, CHL, ÚK
- skúsenosti so zdravotechnikou výhodou
- znalosti materiálov a komodít využívaných pre riešenia TZB
- veľmi dobré technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť
- Vysoká ochota vzdelávať sa pre získanie špičkovej kvalifikácie
- Dobrá orientácia v problematike vykurovania obecne a v alternatívnych zdrojoch energie
- Viacročné skúsenosti v obchode veľkou výhodou
- Veľmi dobré vyjednávacie, analytické a prezentačné schopnosti
- Samostatnosť, iniciatíva a sebareflexia
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Orientácia na výsledok
- odolnosť voči stresu
- proaktívny, tvorivý a inovatívny prístup
- aktívny vodič
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť TK Company s.r.o pôsobí v oblasti vykurovacích systémov, chladenia, vetrania a OZE (obnoviteľných zdrojov energie) v Slovenskej republike pod značkou MODERNEKURENIE.SK
Podporujeme a využívame neustálu inováciu v oblasti OZE v záujme zabezpečenia budúcej udržateľnosti a menšieho zaťaženia životného prostredia.
Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie.
Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu.