Pridať inzerát

Náborár / recruiter

TJ-Legal, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 133, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 19.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si angažovaný/á, motivovaný/á, samostatný/á a máš chuť pracovať pre nás na novo vznikajúcom oddelení? Ovládaš nemecký jazyk na úrovni B2? Si pre nás výborný/á kandidát/ka.

Na uvedenej pozícii sú požadované znalosti a zručnosti s náborom a výberom ľudí na rôzne pracovné pozície v zahraničí (nemecky hovoriace krajiny). Predmetom interného školiaceho procesu budú predpisy a postupy našej spoločnosti.

Pracovná náplň:
- spracovanie požiadaviek klientov a kandidátov
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia medzi klientmi a kandidátmi
- obvolávanie zaregistrovaných klientov
- písanie a uverejňovanie inzerátov na rôznych portáloch
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch a kandidátoch v internom systéme v súlade s platnými postupmi
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej slovenskej a zahraničnej korešpondencie
- archivácia agendy podľa platných smerníc
- samoštúdium, písanie blogov a pracovných postupov
- reporting údajov klientom a nadriadenému

- variabilná zložka platu
- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- karta MultiSport
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

Našiel/našla si sa v tejto pozícii, no stále váhaš? Neobávaj sa!
Potrebujeme šikovných, motivovaných ľudí, ktorí sa neboja vysokého pracovného nasadenia a rýchleho pracovného tempa. Všetko ťa naučíme.

Ak si už skúsil prácu náborára a bavilo ťa to, ovládaš nemecký jazyk, vieš pracovať v MS Office a si ochotný/á veľa sa učiť, tak to pokojne skús. Budeme sa tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

náborár / recruiter výhodou

• Príjemné a zdvorilé vystupovanie
• Výborné komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Schopnosť koordinácie, sebareflexie a kontroly
• Schopnosť tímovej práce
• Orientácia na výsledok
• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Lojalita
• Proaktivita
• Flexibilita
• Mobilita - ochota vycestovať v prípade potreby do zahraničia
• Túžba rozvíjať svoje schopností a kariérne rásť

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým a rumunským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby, výkazov pre podnikateľské subjekty a sprostredkovanie zamestnania.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybranom regióne Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – individuálnym prístupom k spokojnosti klienta a víziu – vybudovať nadnárodnú konzultačnú spoločnosť v oblasti daní, ekonomického a právneho poradenstva a sprostredkovaní zamestnania na odbornosti, inovatívnom myslení a najnovšej technológii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov