Pridať inzerát

Klientsky pracovník s nemeckým jazykom

TJ-Legal, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 133, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 800,-€ + variabilná zložka do výšky 200,-€ v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: 1.5.2021 alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu klientskeho pracovníka (m/ž) s nemeckým jazykom na úrovni B2-C1, ktorého poslaním je pomoc živnostníkom a spoločnostiam (s.r.o., a.s.) pri ich podnikaní na Slovensku a v Nemecku.

Odborné znalosti a zručnosti súvisiace s konkrétnymi pracovnými postupmi danej pozície vyžadované nie sú. Ich nadobudnutie je predmetom interného školiaceho procesu priamo pri práci (on the job tréning) pod dozorom školiteľa.

Pracovná náplň:
- spracovanie registrácií nových klientov
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie
- vypĺňanie rôznych formulárov potrebných k podnikaniu v Nemecku (napr. pre daňový úrad, colnú správu, sociálnu poisťovňu a pod.)
- komplexné spracovanie ekonomickej agendy a účtovných výkazov
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia
- aktívne poskytovanie poradenstva klientom
- správa a aktualizácia údajov v internom systéme
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v súlade s platnými postupmi
- archivácia agendy podľa platných smerníc
- reporting údajov klientom a nadriadenému

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilnú zložku platu
- karta MultiSport
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

Našli ste sa sa v tejto pozícii, no stále váhate? Neobávajte sa!
Potrebujeme šikovných, motivovaných ľudí, ktorí sa neboja vysokého pracovného nasadenia a rýchleho pracovného tempa. Všetko vás naučíme.

Ak ovládate nemecký jazyk slovom aj písmom, máte logické myslenie, viete pracovať v MS Office, ste ochotný/á veľa sa učiť , tak to pokojne skúste. Budeme sa tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Lojalita a proaktivita
• Schopnosť sebareflexie
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Schopnosť tímovej práce
• Dobré komunikačné schopnosti
• Orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ-Legal, s.r.o., vrátenie daní zo zahraničia je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis zákazníkom pracujúcim v zahraničí.

Našim poslaním je pomoc klientom (zamestnancom v zahraničí) pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia.
Špecializujeme sa na vrátenie daní z Nemecka, Anglicka, Česka, Holandska, Írska, Rakúska, Slovenska a USA.
Poskytujeme aj finančné poradenstvo a účtovnícke služby pre slovenské SZČO a firmy podnikajúce v Nemecku.

Ponúkame stabilitu, zaškolenie a osobný rozvoj našich zamestnancov. Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme jedinečných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom k práci pomáhať napĺňať našu víziu, podávať našim klientom prvotriedny servis pri uspokojovaní ich potrieb.

Našou víziou je vybudovať nadnárodnú konzultačnú spoločnosť v oblasti daní, ekonomického a právneho poradenstva založenú na odbornosti, inovatívnom myslení a najnovšej technológii. Najvyššími hodnotami sú odbornosť, kvalita, spokojnosť a stabilita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 133-135
080 01 Prešov