Česky hovoriaci klientsky pracovník. Posilňujeme tím zákazníckej podpory.

TJ-Legal, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 133, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac(mzda rozdelená na fixnú časť 739,-€ + variabilnú zložku na základe výkonnosti)
  • Termín nástupu: 1.4.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia s českými a slovenskými klientmi ohľadom poskytovaných
služieb
- poskytovanie informácií a riešenie otázok klientov telefonicky a e-mailom v českom
jazyku
- preklad textov/blogov zo slovenského do českého jazyka
- tvorba, úprava a korektúra textov na firemnej web-stránke v českom jazyku
- zápisy v internom informačnom systéme, práca v MS-Office
- odosielanie celofiremnej pošty
- práca na recepcii
- pevná pracovná doba 8:30 – 17:00h

- variabilná zložka platu
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
- finančné a iné benefity
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- zvýhodnené parkovacie miesto
- rozšírený pitný režim (minerálka, káva, čaj voľne k dispozícii)

Ak aktívne ovládaš český jazyk alebo si Čech žijúci v Prešove a bližšom či širšom okolí, ak ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené podmienky (ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou), zašli svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list (a uveď v ňom telefonický a e-mailový kontakt).

Miesto výkonu práce je v sídle firmy na Hlavnej 133-135, v Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

komunikácia, administratíva

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulý a bezchybný rečový a písomný prejav v českom jazyku
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ovládanie strojopisu
- psychická odolnosť
- zodpovednosť a dôslednosť
- flexibilita
- cudzí jazyk (AJ, NJ) výhodou

Spoločnosť TJ-Legal, s.r.o., vrátenie daní zo zahraničia je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis zákazníkom pracujúcim v zahraničí.

Našim poslaním je pomoc klientom (zamestnancom v zahraničí) pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia.
Špecializujeme sa na vrátenie daní z Nemecka, Anglicka, Česka, Holandska, Írska, Rakúska, Slovenska a USA.
Poskytujeme aj finančné poradenstvo a účtovnícke služby pre slovenské SZČO a firmy podnikajúce v Nemecku.

Ponúkame stabilitu, zaškolenie a osobný rozvoj našich zamestnancov. Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme jedinečných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom k práci pomáhať napĺňať našu víziu, podávať našim klientom prvotriedny servis pri uspokojovaní ich potrieb.

Našou víziou je vybudovať nadnárodnú konzultačnú spoločnosť v oblasti daní, ekonomického a právneho poradenstva založenú na odbornosti, inovatívnom myslení a najnovšej technológii. Najvyššími hodnotami sú odbornosť, kvalita, spokojnosť a stabilita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 133-135
080 01 Prešov