Pridať inzerát

Machine Learning [AI/ML] špecialista

TITANS freelancers, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacKonečná ponuka mzdy bude závisieť od odpracovaných rokov a skúseností úspešného kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera KInIT [nezávislý neziskový inštitút, ktorý sa venuje výskumu inteligentných technológií] hľadáme skúseného a nadšeného Python [AI/ML] programátora, ktorý sa zapojí do budovania a implementácie AI nástrojov na boj proti dezinformáciám.

Pracovať budeš pod hlavičkou brilantného vedeckého inštitútu, ktorý prepája akademickú pôdu s potrebami a skúsenosťami inovatívnych spoločností a vytvára silný výskumný ekosystém s medzinárodným dosahom. Ako súčasť multidisciplinárneho tímu budeš kooperovať na implementácii algoritmov na automatizáciu auditov sociálnych platforiem, ktoré sú výsledkom oceneného výskumu.

Spolupracovať budeš s najväčšími AI mozgami na trhu a Tvoja práca dopomôže k tomu, aby sa výsledky výskumov pretavili do praxe a umožnili riešiť dôležitý celospoločenský problém šírenia dezinformácií.

Druh spolupráce: [TPP/Kontrakt] plný úväzok: 100% s možnosťou rozdelenia role v prípade záujmu o čiastočný úväzok, minimálne však 50%ná kapacita.

- aplikácia nových metód ML/AI
- analýza softvérových požiadaviek s ohľadom na ML/AI so zameraním na spracovanie prirodzeného jazyka (NLP)
- návrh a vývoj inovatívnych softvérových riešení zahrňujúcich ML/AI
- riešenie technologických výziev súvisiacich s ML/AI so zameraním na NLP
- údržba a podpora infraštruktúry a služieb pre výskum a vývoj softvéru
- účasť na projektoch aplikovaného výskumu (spolupráca so súkromným sektorom)

V prípade záujmu o tento projekt nám pošli prosím svoje CV. Radi ti dáme bližšie informácie a prepojíme ťa s našim partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Mierne pokročilý
Machine learning - Mierne pokročilý
DevOps - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Magisterský titul v niektorom z týchto študijných programov (alebo v ekvivalentnom študijnom programe):
- AI, Machine learning, spracovanie prirodzeného jazyka (NLP)
- Analýza údajov, Dátové inžinierstvo
- Informatika, Informačné systémy, Softvérové ​​inžinierstvo

Min. 1 ročná prax v softvérovom inžinierstve, dátovej vede alebo NLP
Znalosť technológii Python, Jupyter, Git
Skúsenosti s Machine learning (vrátane Data Science), DevOps alebo softvérovým inžinierstvom
Základná znalosť tém AI/ML

Výhodou: skúsenosti s C#, PyTorch, HuggingFace, Weights & Biases, MLFlow, Swagger – nie je potrebná skúsenosť so všetkými spomenutými technológiami
túžba vzdelávať sa a osvojiť si nové nástroje a technológie.

Zmysel pre kvalitu
Schopnosť študovať zložité technické témy

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako deväť rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
● viac ako 13 800 dostupných IT špecialistov
● viac ako 1 270 alokovaných TITANov
● 189 010 dodaných Mandayov
● 1 016 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Ak máš záujem, prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov