Pridať inzerát

Content Marketing Specialist Junior, 1200-1500 €

TITANS freelancers, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Seberíniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOHO alebo TÚ hľadáme, čo nižšie uvedené spĺňa a niekoľko osôb v sebe zahŕňa:

- čerstvý absolvent, v ktorom túžba spoznávať a skúmať ticho drieme;
- bytosť zvedavá, rýchlo sa učiaca, čo eleganciou nás opantá, ale aj na vtipoch sa zasmeje;
- kreatívec, čo každý (aj nudný) task jednoducho, magicky ba priam intergalakticky rozlúskne;
- duša nespútaná, po nových výzvach hladná, čo energiu, zápal pre vec, drive a odhodlanie v sebe odhalí;
- bojovník #titanovský charakter preukazujúci, čo po každom boji kolená opráši a rýchlo pozviecha sa.

A AKO VYZERAŤ TO ZREJME BUDE, KEĎ NÁJDEME ŤA A PRACOVAŤ ZAČNEŠ NA NAŠEJ ZNAČKY OSUDE?

V práci do všetkého dušu vložíš,
blog napíšeš, graf vyrobíš.
Pri rannej káve na mail skočíš,
popritom stretko dohodneš i zrušíš.

Poobede nezadriemeš,
post nahodíš, skontroluješ.
A kým slnko za obzor zájde,
iba prázdny backlog po tebe sa nájde.

A čo bude aj nám po vôli?
Ak zistíme, pri čom silný oheň v tebe horí.
Postupne ukáže sa,
za čím tvoje srdce piští.
A ktoré tasky by si radšej nechal/a na bojišti.

Hlavne nech: "Nedá sa,"
nikdy nevyjde z tvojich pier.
Ak tak bude, berieme ťa
či si #tech žena alebo #IT bohatier!

AKÝMI SCHOPNOSŤAMI DISPONOVAŤ MAL/A BY SI:

- kreatívne písanie, práca s textom, štylistika, gramatika a všetko, čo toho sa týka;
- zmysel pre detail a estetiku, pozorné oko a šikovné ruky, čo nevyjdú z cviku;
- prehľad o tom, čo na sieťach aj mimo nich sa deje, aké trendy, gadgety či vychytávky sú v tom IT svete;
- aspoň jeden editor grafický si to pýta, Canva, Adobe, Gimp, Figma, kľudne aj kód enigma;
- a hlavne komunikáciu vycibrenú, nech s ľahkosťou veci riešiš a druhí nech do stresu ťa nezaženú.

A zvyšok na osobnom stretnutí si povieme, či hodíme sa k Tebe a Ty k nám, preberieme.

Tak pošli CV hneď a zaraz, nech lepší spravíme si o Tebe obraz!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Canva - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Google GSuite - Mierne pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
Copywriting - Základy
Event manažment - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako osem rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
- viac ako 10 000 dostupných IT špecialistov
- viac ako 955 alokovaných TITANov
- 138 150+ dodaných Mandayov
- 683 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Radi Ti prezradíme viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Seberíniho 1
82103 Bratislava