Pridať inzerát

Vodič odťahovej služby

TISO - autoslužby s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiac+ individuálna výkonnostná zložka mzdy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odťah vozidiel po dopravných nehodách a poruchách
- vyprosťovanie motorových vozidiel (osobných aj nákladných) po ťažkých nehodách
- preprava strojov,
- preprava motorových vozidiel (osobných aj nákladných),
- výkon asistenčných služieb (výmena kolesa, štartovanie, otváranie vozidiel a pod.)

- motivujúce platové ohodnotenie
- zaujímavá dynamická práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou a stabilnou pozíciou na trhu

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu tisoautosluzby@gmail. V predmete mailu uveďte "Vodič odťahovej služby". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

cestná doprava , odťahová služba
2

- kvalifikačná karta vodiča (KKV),
- digitálna karta vodiča,
- zdravotná a psychická spôsobilosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- dochvíľnosť,
- komunikatívnosť,
- schopnosť jednania so zákazníkmi
- flexibilita pri riešení nečakaných situácií
- ochota pracovať nadčas a vo vysokom nasadení

Sme stabilná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou poskytujúca komplexné služby v oblastiach :
- odťahová služba osobných ,nákladných a špeciálnych vozidiel
- vyprosťovanie vozidiel po dopravných nehodách
- prevoz a likvidácie vozidiel po dopravných nehodách
- autodoprava
- osobný a nákladný autoservis
- pneuservis
- dovoz a renováciu veteránskych vozidiel z celého sveta

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zlatovská 416
911 05 Trenčín