Špeditér kamiónovej prepravy (Tal./šp./Angl.j. + odborná prax)

TIREX, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie závislé od odbornej praxe + ohodnotenie plnenia pridelenej projektovej úlohy
  • Termín nástupu: dohoda, možné ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 27-ročnou históriou hľadá do svojho tímu kolegu. Ak ovládate taliančinu/angličtinu na slušnej úrovni a disponujete odbornou praxou v cestnej doprave, určite nás oslovte. Hlavnou náplňou práce je obchodovanie s prepravami, akvizícia nových zákazníkov a dopravcov. Nástupné platové podmienky zohľadnia Vašu prax, ponuka v okienku mzdových podmienok je orientačná.

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (27 rokov na trhu, 50 zamestnancov)
-dlhodobá pracovná perspektíva v stabilnej firme, v dobrom tíme
-príspevok na stravovanie
-zaučenie počas prvých týždňov a neustále vzdelávanie počas pracovného pomeru
-firemné aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielajte mailom.
Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis, odpovieme záujemcom spĺňajúcim hlavne odbornú prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

špeditér/zasielateľ

Počet rokov praxe

3

Prax v medzinárodnej kamiónovej doprave alebo zasielateľstve je podmienkou.
Záujemca by mal mať vyriešené ubytovanie v Bratislave/blízkom okolí.

Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 27 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov