Pridať inzerát

Účtovníčka/účtovník

TIREX, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacZverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, prax, osobnostné predpoklady a zručnosti)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 26-ročnou pôsobnosťou hľadá do svojho pracovného tímu kolegyňu/kolegu, ktorý doplní stabilný tím odborníkov. Na ekonomickom oddelení bude zabezpečovať:
- evidenciu a účtovanie dodávateľských faktúr,
- účtovanie importovaných vystavených faktúr,
- sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, vyhotovovanie reportov a súvisiaca komunikácia s odberateľmi
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti - právne, operatíva
- mesačnú kontrolu zostatkov účtov v rámci svojej zodpovednosti
- podklady k auditu spoločnosti podľa pokynov nadriadeného
- zakladanie a archivovanie účtovných dokumentov
-možnosť podieľať sa na implementácii nových firemných riešení a zefektívnení firemných procesov

-zaučenie počas prvých týždňov
-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (26 rokov na trhu, 50 zamestnancov)
-dlhodobá pracovná perspektíva
- práca v sídle spoločnosti, pondelok-piatok
-príspevok na stravovanie (stravovacia karta)
-firemné aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-parkovanie v areáli spoločnosti

Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, ekonómia, manažment

Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
MS Word, Excel, Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/účtovníčka

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie,
- zmysel pre detail, komunikatívnosť, precíznosť,
- organizovaný, dôsledný a kladný prístup k práci

Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 26 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nobelova 9/A
83102 Bratislava