Pridať inzerát

Asistent/ka kamiónovej prepravy s Taliančinou

TIREX, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ v prípade praxe v obore zohľadnenie v osobnom ohodnotení, v závislosti od snahy a výsledkov možnosť odborného aj finančného rastu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 26-ročnou pôsobnosťou hľadá do svojho pracovného tímu kolegu/-yňu.
Ak ovládate taliančinu na slušnej úrovni, disponujete logickým myslením, zručnosťou pri písomnom spracúvaní údajov na PC, viete si predstaviť písomnú a telefonickú komunikáciu s dodávateľmi, ako aj odberateľmi, využívajúc aj taliansky jazyk, tak naša ponuka je určená práve Vám.

Vašimi úlohami by bolo zastrešenie celého procesu medzinárodnej prepravy, od nakládky tovaru až po vykládku, riešenie prípadne vzniknutých problémov.

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (26 rokov na trhu, 50 zamestnancov)
-dlhodobá pracovná perspektíva, pri preukázaní zručnosti a snahy, možnosť kariérneho
a finančného rastu
-príspevok na stravovanie (stravovacia karta)
-zaučenie počas prvých týždňov a vzdelávanie počas pracovného pomeru
-firemné, aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
- práva v Bratislave v sídle firmy, pondelok-piatok

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať mailom.
Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.8.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

Prax v kamiónovej doprave alebo zasielateľstve je vítaná.
Vzhľadom k tomu , že pracujeme v oblasti dopravy je práca vhodná pre mladších a komunikatívnych ľudí a ľudí čo dokážu pracovať občas aj pod stresom. Uprednostíme záujemcov s ubytovaním v Bratislave.

Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 26 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nobelova 9/A
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Páleník
E-mail: poslať životopis