Pridať inzerát

Fakturant/ka

TIREX, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.07.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 26-ročnou pôsobnosťou hľadá do svojho pracovného tímu kolegyňu/kolegu, ktorý doplní stabilný tím odborníkov. Na ekonomickom oddelení bude zabezpečovať:
- vyhotovovanie faktúr podľa podkladov v programe SPED
- príjem a kontrola dokladov
- korešpondencia so zákazníkmi
- evidencia pošty
- ostatné administratívne činnosti
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti - operatíva, sklad, obchodné oddelenie
- podklady k auditu spoločnosti podľa pokynov nadriadeného

-zaučenie počas prvých týždňov
-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (26 rokov na trhu, 50 zamestnancov)
-dlhodobá pracovná perspektíva,
- práca v sídle spoločnosti, pondelok-piatok
-príspevok na stravovanie nad rámec zákona (stravovacia karta)
-firemné aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-parkovanie v areáli spoločnosti

Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
MS Word, Excel, Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

prax vo fakturácii v špedičnej alebo dopravnej spoločnosti výhodou
2

- zmysel pre detail, komunikatívnosť, precíznosť,
- organizovaný, dôsledný a kladný prístup k práci

Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 26 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nobelova 9/A
831 02 Bratislava