Pridať inzerát

Data Scientist (relokace do ČR)

TIPSPORT a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přemýšlíš o nové práci a jsi ochoten/ochotna přestěhovat se? Možná hledáme právě Tebe! Hledáme do divize marketingu někoho, koho baví sledovat statistiky, zpracovávat data a umí používat SQL. V týmu nás je osm a potřebujeme někoho dalšího! Sídlíme v Berouně.

Co práce obnáší?

  • datové analýzy, datamining
  • správu, rozvoj a testovaní datového skladu – (Microsoft SQL Server)
  • rozvoj, provoz a monitoring statistických, prediktivních modelů s využitím v marketingu (machine learning /AI)
  • analýzy chování klientů a klientských segmentů
  • vyhodnocení efektivity a profitability marketingových kampaní (A/B testování)
  • vizualizace a prezentace výstupů
  • účast na datových projektech v CRM

Co očekáváme?

  • analytické myšlení
  • dobrá znalost SQL
  • základní znalost statistického modelování (znalost R/Python velkou výhodou)
  • iniciativnost, obchodní myšlení a schopnost samostatného plnění úkolů
  • kreativita / inovativnost – schopnost identifikovat a uchopit nové možnosti
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost anglického jazyka

Za co od nás dostaneš plusové body?

  • znalost vizualizace dat v Power BI
  • znalost Google analytics

Co Ti nabízíme?

  • platové ohodnocení 35 000 – 55 000 Kč dle zkušeností
  • pomoc s novým bydlením (Pokud se rozhodneš přestěhovat do Berouna, nemusíš si dělat hlavu s hledáním bytu. Pro naše kolegy máme připravené firemní byty, ve kterých můžou bydlet za zvýhodněné ceny)
  • příspěvek na stravování 109 Kč denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days/rok
  • home office každý týden a flexibilní pracovní doba
  • odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na kulturu
  • příspěvek na studium v ZŠ VIA Beroun pro Tvé ratolesti
  • volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
  • volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
  • věrnostní příspěvky
  • bezpečné parkování pro cyklisty
  • práci v pohodovém kolektivu

Líbí? Tak se nám ozvi!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Politických vězňů 156
Beroun