Pridať inzerát

Referent online marketingu – eCommerce Specialist

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drieňová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 1 300,- EUR + variabilná zložka mzdy do 25%, 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: čo najskôr/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovanie a publikovanie digitálnych a CRM kampaní (web, sociálne siete, blog, newslettre a podobne)
• zabezpečenie akvizičných a retenčných aktivít v internetovej herni
• zabezpečenie digitálnych mediálnych kampaní týkajúcich sa prevádzky internetovej herne
• aktívne riadenie zverených projektov (brief, plánovanie, exekúcia, komunikácia, reporting a optimalizácia)
• analýzy a reporting aktivít týkajúcich sa digitálnych kampaní, sledovanie KPIs a vyhodnocovanie úspešnosti kampaní a ich optimalizácia
• spolupráca s ďalšími oddeleniami pri príprave online kampaní

• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok do III. piliera (DDS)
• príspevok na stravovanie
• vzdelávacie kurzy, školenia a účasť na konferenciách
• darčekové poukážky
• Multisport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa

V prípade, že spĺňate požiadavky a máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.

Vami poskytnuté informácie starostlivo posúdime.
Radi by sme Vás informovali, že pre väčšie množstvo žiadostí odpovieme iba tým uchádzačom, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CMS - Mierne pokročilý
HTML - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky v oblasti eCommerce

Počet rokov praxe

2

• zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
• chuť učiť sa, flexibilita
• zručnosti v digitálnom marketingu
• softwarové zručnosti: Google Analytics, Content Management System (napr. WordPress), základné znalosti html kódu, akékoľvek certifikácie v oblasti digitálneho marketingu

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 25 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov