Pridať inzerát

Referent výroby a obchodu

TINRON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová 5, Pezinok-Grinava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiacmzda závislá aj od obratu
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technicko-obchodná pozícia orientovaná na výrobu produktov
- spracovávanie cenových ponúk z projektovej dokumentácie, výkazov a súpisov
- spracovanie objednávok v technickom riešení pre výrobu
- používanie technických a technologických programov
- kontakt so zákazníkom, bez cestovania

- práca v kancelárii bez nutnej potreby cestovania za zákazníkom
- provízny systém ohodnotenia z obratov, pohyblivá zložka mzdy
- kolektívna aj samostatná práca v mladom tíme
- prevádzka sa nachádza v Grinave na začiatku PK pár km od BA
- po riadnom zaučení možnosť pracovať aj v Bratislave alebo inej našej pobočke (BB, KE) ako predajca

Hľadáme šikovných technicky a obchodne zdatných ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť dosahovať ciele, majú drive aktívne sa podieľať sa na chode a jej raste firmy.

Práca predovšetkým z kancelárie, nevyžaduje sa cestovanie.
Práca v PK alebo po zaučení na inej našej pobočke (BA, BB, KE).

Potrebné zaslať životopis a dohodnúť si e-mailom osobný pohovor.
Ponuka platí až do obsadenia pozícií.

Nutnosť ovládania Slovenského jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Vítané sú skúsenosti v oblasti stavebníctva alebo výroby, komunikatívnosť, zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom, predajom a komunikáciou so zákazníkom sú vítané. NEFAJČIAR !!!
Pozícia si vyžaduje ovládanie Slovenského jazyka, prípadne základy Angličtiny či Nemčiny.
AutoCAD postačuje len na úrovni čítania technických výkresov.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt