Pridať inzerát

Hlavný skladník

TINRON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová 5, Pezinok-Grinava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 350 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie prezentované na osobnom stretnutí
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohľad na skladovými procesmi, fyzický a elektronický príjem hotových výrobkov na sklad, príprava a výdaj výrobného a spotrebného materiálu do výroby a jeho odpisovanie, fyzický príjem materiálu, preskladňovanie, vychystávanie a výdaj produktov zákazníkovi. Práca vo vnútorných a vonkajších skladoch.
Udržiavanie skladov a sledovanie fyzického stavu skladových zásob, požiadavky na naskladnenie, bežná kontrola kvality pred naskladnením.
Obsluha VZV sk.WII - občasné nakladanie, vykladanie a zakladanie materiálu.
Koordinovanie pracovníkov skladov, aktívna spolupráca s nákupným oddelením a výrobou.

Mzda do 1350.-€ brutto vrátane všetkých odmien a pohyblivej zložky, ktorá zahŕňa obratový a dochádzkový bonus.
Práca na adrese prevádzky 7:00-15:30, bez víkendov a sviatkov.
Stabilné zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na jednu zmenu Po-Pia 7:00-15:30.
Vážni záujemcovia zasielajú emailom životopis, kde budú pozvaní na osobný pohovor.
Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Ubytovanie na túto pozíciu neposkytujeme, vhodné pre niekoho z okolia PK, BA, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník, Hlavný skladník, Vedúci skladu
2

Skúsenosti s fungovaním, riadením a udržiavaním skladov a skladovej zásoby. Riadiace schopnosti.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, zručnosť, znalosť problematiky skladového hospodárstva, práca s PC, ... NEFAJČIAR !!!

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt