Pridať inzerát

Inžinier/Inžinierka kvality junior TIMM Slovakia s.r.o.

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nozdrkovce, Trenčín-Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- k základnej zložke mzdy prislúcha mesačná variabilná zložka 150 EUR, po zaškolení na pracovnú pozíciu navýšenie variabilnej zložky na 300 EUR
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu v Trenčíne Inžiniera/Inžinierku kvality na juniorskú pozíciu.
Sme moderná a inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa unikátnou produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete. Ak máš chuť pracovať v zaujímavom odvetví priemyslu, rád sa neustále vzdelávaš a nebojíš sa nových výziev, bude nám potešením obdržať Tvoj životopis!
PRIDAJ SA K NÁM A STAŇ SA SÚČASŤOU TIMMu!

Náplň práce:
* vykonávanie medzioperačnej kontrolnej činnosti produkcie na jednotlivých
technológiách vo výrobe v stanovenom rozsahu,
* vykonávanie kontroly merania pevnosti polotovarov a výrobkov podľa jednotlivých
špecifikácií, noriem alebo objednávok v stanovenom rozsahu,
* vedenie stanovenej dokumentácie o výkone a výsledkoch medzioperačnej kontroly,
* vykonávanie kontroly označenia produktov vo výrobe podľa stanovených pravidiel v
systéme ISO,
* vykonávanie výstupnej kontroly produktov v stanovenom rozsahu znakov kvality podľa
požiadaviek uvedených v objednávke resp. špecifikáciách vrátane označenia, balenia a
kontroly predpísanej evidencie,
* kontrolovanie označenia expedovaných paliet pred expedíciou do skladu HTV,
* kontrolovanie správnosti označovania produktov stanovených pre jednotlivé technológie,
* spolupracovanie pri vypracovaní nápravných opatrení v systéme ISO,
* spolupracovanie pri zavádzaní nových výrobkov a technológií do spoločnosti,
* účasť na povinných školeniach

Čo ponúkame:
* príjemné, moderné a inovatívne pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
* možnosť kariérneho rastu a ďaľšieho vzdelávania
* trinásty plat
* stravné a príplatky nad rámec zákona
* príspevok a extra voľné dni pri významných životných udalostiach
* príspevok pri pracovných jubileách
* príspevok na dopravu
* príspevok (2 % z hrubej mzdy) na dôchodkové sporenie po 1. odpracovanom roku
* interné kurzy anglického jazyka
* firemné podujatia a teambuildingy
* káva, ovocie na pracovisku, vitamínové balíčky
* bonus za odporúčanie nového kolegu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vaša kvalifikácia zodpovedá inzerovanej pracovnej pozícii, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* skúsenosť z priemyselného sektoru výhodou
* aktívna znalosť anglického jazyka úroveň (B1)
* znalosť technických noriem ISO 9001
* samostatnosť
* zmysel pre zodpovednosť
* analytické myslenie
* zručnosť riešiť problémy
* flexibilita, adaptácia, spoľahlivosť

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov