Pridať inzerát

Údržbár

TIME Bicycles Europe a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 38, Gajary
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiaczávisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Operatívne zabezpečuje odstránenie porúch strojov, zariadení za účelom zabezpečenia chodu prevádzky
• Sleduje vznik porúch a havárií, vyhodnocuje príčiny, operatívne rieši odstránenie a návrh opatrenia na odstránenie ich príčin, spracováva návrhy na opravy
• Vykonáva obhliadky technológií, budov a zariadení, ktoré si vyžadujú opravy, určuje postup pre ich vykonanie a pripravuje samotnú realizáciu
• Plánuje a zabezpečuje pravidelné prehliadky a revízie
• Plní funkciu kontaktnej osoby
• Kontroluje kvalitu prevedených prác a dodržanie termínov vykonania prác
• Informuje o technickom stave objektov a zariadení a o pripravovaných prácach.
• Zabezpečuje obstarávanie a uskladňovanie náhradných dielov strojov
• Spolupracuje pri obstarávaní nových technologických zariadení a investícií
• Zabezpečuje podklady k návrhu na vyradenie opotrebovaných zariadení a technológií a následne ich ekologickú likvidáciu
• Vedie pravidelnú mesačnú evidenciu spotreby energii
• Aktívne spolupracuje pri správe odpadového hospodárstva a dodržiavaní platnej legislatívy životného prostredia (odpady, ovzdušie, vodohospodárstvo)
• Správa revízií

Práca v športovom segmente s jedinečnou technológiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť podľa §22
Technické myslenie a samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
TIME je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečujeme výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Niznanska
Tel.: +421347746003
E-mail: poslať životopis