Pridať inzerát

Junior účtovník/účtovníčka

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťanská 3, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš finančný tím sa rozširuje a preto hľadáme junior účtovníka/ účtovníčku. Práca je vhodná pre študenta vysokej školy.

- Účtovanie došlých/odoslaných platieb
- Účtovanie dodávateľských faktúr
- Kompletná evidencia dodávateľských a odberateľských faktúr
- Príprava podkladov pre mesačný skupinový reporting
- Príprava saldokonta pohľadávok
- Správa Master dat v SAP B1
- Účtovanie interných dokladov na základe pokynov priameho nadriadeného

- Laptop
- Home office podľa dohody so zamestnávateľom
- Flexibilita pracovného času max 80 hod./mesiac

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomika/účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP B1 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii vítaná

- Študent VŠ (podmienkou) ekonomického zamerania (výhodou) ideálne 4-5 ročník
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Dôraz na detail
- Znalosť excelu a SAP B1 - výhodou
- Prax na obdobnej pracovnej pozícii - výhodou
- Schopnosť pracovať samostatne a plniť pridelené úlohy

Spoločnosť Timac Agro je súčasťou skupiny Roullier Group, nezávislej francúzskej rodinnej firmy, ktorá na trhu pôsobí od roku 1959. Naša silná stránka? Celosvetovo 8 000 zamestnancov, ktorí zdieľajú naše hodnoty: inovácie, odvaha, výkon a podnikateľský duch. Sme jedni z popredných hráčov na medzinárodnom trhu v oblasti výživy pôdy, rastlín a zvierat. A to predovšetkým vďaka výskumu a výrobe inovatívnych produktov s patentovanými technológiami, ktoré chránia životné prostredie a prinášajú riešenia a optimalizáciu výživy na maximalizáciu výkonu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov