Pridať inzerát

Sales Project Manager

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacZákladný plat je v pracovnom pomere na plný úväzok stanovený na minimálne 1 800 eur v hrubom. Výška základného platu bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce, povinnosti a povinnosti
Táto pozícia je vhodná pre kandidáta s 2-ročnými skúsenosťami v oblasti predaja ako obchodný zástupca, ktorý má ambície sa vzdelávať a hľadá viac!

Hľadáme energického a pozitívneho človeka s vášňou pre obchod a poľnohospodárstvo so skúsenosťami s aktívnym predajom!

Chceš sa stať lídrom a získať manažérske schopnosti?

Si entuziastický profesionál, ktorý hľadá prácu v inovatívnom prostredí?
Chceš sa učiť nové veci pri úzkej spolupráci s top manažmentom?
Si nebojácny, odhodlaný a spoľahliví ale doteraz si nemal príležitosť ukázať viac?

tak čítaj ďalej...

Popis práce, povinnosti a povinnosti:

- Podpora riadenia pri koučovaní tímu obchodných zástupcov
- Stanovenie cieľov SMART na dosiahnutie cieľa spoločnosti
- Príprava správ a analýz pre potreby vrcholového manažmentu
- Prognózy, plánovanie a analýza výnosov, nákladov, hrubého zisku a výdavkov
- Monitorovanie predajných a nepredajných aktivít
- Úzka spolupráca s generálnym riaditeľom pre strednú Európu
- Rýchlo sa oboznámiť s prostredím poľnohospodárstva a výživy rastlín, a tak odporučiť rozhodnutie generálnemu riaditeľovi
- Osvojiť si manažérske zručnosti s cieľom zvýšiť náš podiel na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika/financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod
2

- Skúsenosti s aktívnym predajom a akvizičnou činnosťou je nevyhnutnosťou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2-C1) je nutnosť, ekonomická terminológia (výhoda)
- Osobnosť s podnikateľským duchom zameraný na dosahovanie cieľov
- Detailnosť a presnosť
- Proaktívny a nezávislý prístup k riešeniu úloh
- Komunikačné, prezentačné a predajné zručnosti
- Ekonomické / finančné vzdelanie (stredná škola alebo vysokoškolské vzdelanie)
- Strategické, praktické a analytické myslenie
- Flexibilita
- Schopnosť pracovať v tíme

Timac Agro is an industrial company specializing in soil amendment, plant and animal nutrition. For 61 years, TIMAC AGRO, a subsidiary of the Roullier Group, has continued to innovate to offer agronomic and zootechnical solutions that improve agricultural performance while respecting the environment.

We all share the same state of mind: to advance sustainable agriculture with respect for the environment. A commitment that drives us to innovate more and more to bring you the most effective solutions.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Timac AGRO Slovakia s.r.o.
Oravská 13
903 01 Senec