Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Bratislavu

Tibor Varga TSV PAPIER

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacatraktívna variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov. Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od znalostí, skúseností a výsledkov uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• akvizícia nových zákazníkov a rozširovanie zákazníckej platformy,
• tvorenie databázy, aktívna komunikácia a aktivita v teréne , realizácia obchodných
stretnutí , príprava a prezentácia cenových ponúk zákazníkom a predaj produktov ,
• príprava a realizácia verejných súťaží a aukcií
• priebežné sledovanie a riešenie pohľadávok
• cestovanie za zákazníkmi v rámci Bratislavského kraja
• práca s CRM , príprava pravidelných reportov
• monitoring konkurencie, prieskum trhu, analýza konkurenčného prostredia,
premietnutie poznatkov do návrhov na zlepšenie
• spolupráca s ostatnými oddeleniami

• perspektívne zamestnanie vo firme s príjemnou rodinnou atmosférou
• pravidelné školenia v produktovom portfóliu
• zabezpečujeme podporu pri rozbehu v teréne pod vedením manažérky obchodného
tímu
• možnosť profesionálneho , odborného a osobného rastu, ponúkame zaujímavú a
perspektívnu prácu s najmodernejšími technológiami
• zabezpečujeme pravidelný rozvoj v oblasti predajných zručností a systému práce
predaja
• služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobil, PC k dispozícii
• motivačné finančné ohodnotenie adekvátne pracovným výsledkom

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WORD, EXCEL,POWER POINT, OUTLOOK - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívnosť, empatia, záujem o prácu s ľuďmi,
• skúsenosti v obchode a predajné zručnosti sú
nevyhnutné
• schopnosť pracovať samostatne, schopnosť plánovať
si čas a obchodné stretnutia, časová flexibilita
• Poctivosť a vytrvalosť, cieľavedomosť, mať záujem
učiť sa nové veci, schopnosť presadiť sa.
• Výhodu majú uchádzači s bydliskom v Bratislave

Spoločnosť TSV PAPIER je popredným dodávateľom kancelárskych potrieb na Slovensku. Sme čisto slovenská spoločnosť ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 27 rokov. Okrem kancelárskych potrieb zabezpečujeme aj čistiace a hygienické potreby, reklamné predmety, občerstvenie a kompletné vybavenie školských zariadení. Viac na stránke www.tsv.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov