Pridať inzerát

Obchodný zástupca Bratislava

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 650 EUR/mesiacBonusy závislé na plnení plánu predaja
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte obchodovanie v krvi a hľadáte zaujímavú prácu v modernej nadnárodnej spoločnosti ponúkame práve Vám možnosť získať stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá sa zaoberá distribúciou širokého portfólia oceľových výrobkov, ľahkých a farebných kovov a priemyselných plastov.

Vašou náplňou práce bude:
• budovať a udržiavať obchodné vzťahy so zákazníkmi,
• hľadať a navrhovať nové obchodné príležitosti, identifikovať a vyhľadávať potenciálnych zákazníkov,
• zastupovať spoločnosť na obchodných rokovaniach v súlade s firemnou stratégiou,
• prezentovať a propagovať tovary a služby, poskytovať odborné poradenstvo,
• vypracovať cenové ponuky
• zodpovednosť za splnenie plánovaného obratu a marže

• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Služobné auto, mobil, notebook
• Odborné vzdelávanie
• Odmena pri pracovných výročiach
• 3. pilier DDS

Ak ste skúseným obchodníkom, je vám blízky svet obchodu a spokojnosť zákazníka je u vás na prvom mieste, pripojte sa k nášmu TEAMU TERAZ!
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske, ekonomické

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

• skúsený obchodník
• vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• orientácia na zákazníka
• vodičský preukaz skupiny B
• maďarský alebo anglický jazyk na úrovni vyjednávania
• znalosť systému SAP - výhoda
• znalosť hutného materiálu - výhoda

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu thyssenkrupp, ktorý je jedným z najvýznamnejších oceliarskych skupín v celosvetovom meradle pôsobiaci v 78 krajinách sveta a zamestnáva 162 tisíc zamestnancov.
Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov