Pridať inzerát

Manažér kvality

THYMOS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od pracovných a odborných skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za manažment a výkon interných a externých auditov a kontrol systému manažérstva kvality,
- tvorba a aktualizácia interných smerníc, pracovných a metodických postupov,
- zabezpečenie a aktualizácia systému HACCP - jeho dodržiavanie a vedenie záznamov,
- participácia pri stanovení stratégie a cieľov spoločnosti z pohľadu kvality,
- ovládanie potravinárskej legislatívy,
- podieľanie sa na rozvoji, implementácií a kontroly interného systému kvality výrobných procesov,
- školenie zamestnancov,
- kontrola hygieny vo výrobe.

- možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti,
- istota dlhodobého zamestnania,
- stravovanie na pracovisku hradené zamestnávateľom,
- možnosť kariérneho rastu.

Žiadosť a štruktúrovaný životopis zasielajte na adresu [email protected]
Pri všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hygiena potravín

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potravinársky priemysel

Počet rokov praxe

2

- 2-ročná prax v potravinárskom priemysle veľkou výhodou
- znalosť ISO potravinárskych noriem
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- schopnosť pracovať samostatne, precízne a zodpovedne

Spoločnosť THYMOS je popredným slovenským výrobcom a predajcom korenín, koreninových zmesí a prísad.
Naše značky THYMOS, KUCHAREK, ZDRAVITA a VISHU sú etablované na celom slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov