Pridať inzerát

Vodič kat. C/CE vo Švajčiarsku

Thurtrans AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Wilerstrasse 24, Istighofen, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 400 - 5 600 EUR/mesiac100% - fixny plat, 80%-60% plat za odpracovane dni
  • Termín nástupu: okamzite- resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava v potravinartsve v ramci svajciarska, 80%, 60% alebo dohodou

zaujimavy zarobok, volba dlzky turnusu a volneho casu, napr. 80% 2 tyzdne praca- 1 tyzdne volno, 60% - 2 tyzdne praca - 2 tyzdn volno

ubytovanie od zamestnavatela k dispozicii, vsetky potrebne dokumenty ako aj pracovne povolenie vybavuje firma, detske pridavky vaplacane zo svajciarska, mzda je vyplacana presne k 25. dnu v mesiaci, pravidelne a presne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Spedicia- prepava tovaru

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

moznost zaucenia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodicsky preukaz kat. C/CE s kvalifikacnou kartou

Thurtrans je firma posobiaca v potravinarskom priemysle v ramci celeho svajciarska

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov