Pridať inzerát

Účtovník

Thonauer, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletne vedenie účtovníctva pre obchodnu spoločnosť s.r.o, mesačný platca DPH, mzdy, ...

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ostatných dokumentov udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených vo všetkých mnou zaslaných dokumentoch spoločnosti Thonauer, s.r.o. podľa zák. č. 84/2014 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

účtovník, hlavný účtovník
3

Sme obchodná spoločnosť so sídlom v Bratislave dobre etablovaná na slovenskom trhu, ktorá je dodávateľom výrobných technológií (strojov, zariadení a náhradných dielov) pre elektrotechnický a strojársky priemysel. Poskytujeme technickú podporu, poradenstvo a servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Thonauer s.r.o.
Cukrová 14
811 08 Bratislava