Pridať inzerát

Technik

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

  • Miesto práce: Thermalpark DS, Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(výsledná mzda zavisí od odborných znalostí a skúseností konkrétneho uchádzača)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzková obsluha technologických zariadení budov;
- výkon drobných opráv na základe požiadavky kolegov alebo na základe zistených porúch;
- prehliadka riadiacich systémov a vedenie ich evidencie;
- meranie a vyhodnocovanie parametrov elektrotechnických zariadení;
- kontrola a riadenie MaR systémov aquaparku;
- výkon preventívnej kontroly zariadení;
- diagnostika porúch;
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;
- odborné práce pri opravách elektronicky riadených prvkov a zostáv;
- dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy;
- elektroinštalačné práce (slaboprúd);
- predkladanie návrhov na zlepšenia a úspory v oblasti elektrotechniky a vodohospodárstva;
- základná znalosť čítania technickej dokumentácie a orientácia v nej je výhodou;

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnej atmosfére
- zamestnanecká strava
- firemné akcie
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby THERMALPARKU DS, a.s.
- školenia

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

znalosť práce s PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- technické myslenie a záujem o nové technológie

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov