Pridať inzerát

Čašník/Čašníčka

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

  • Miesto práce: Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta a rozdeľuje sa na fixnú a variabilnú zložku
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého, šikovného tímu hľadáme nových kolegov, ktorí radi komunikujú a majú chuť do práce. Ponúkame dlhodobý, stabilný pracovný pomer v príjemnom pracovnom prostredí. Vítame kandidátov aj s menšími skúsenosťami – radi Vás zaučíme!

Náplňou práce je:
Obsluhovanie hostí
Starostlivosť o zákazníka
Spolupráca s tímom
Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

zamestnanecká strava
voľný vstup do Thermalparku
zamestnanecké zľavy na produkty a služby Thermalparku
firemné akcie
III. pilier, životné poistenie
kurzy a školenia
možnosť poskytnutia ubytovania

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota a chuť pracovať s ľuďmi
príjemné a zdvorilé vystupovanie voči klientom
pozitívny prístup k práci a snaha o spoluprácu pri napredovaní podniku
spoľahlivosť
zmysel pre poriadok a čistotu

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov