Pridať inzerát

Odborný predajca

The Candy Store

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: The Candy Store, Zámocká, Bratislava-Hrad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny zákaznícky servis - komunikácia so zákazníkmi, predaj a odborné poradenstvo
• Práca s tovarom (príjem, prezentácia, kontrola)
• Príprava objednávok z e-shopu
• Udržiavať čistotu predajne

• Pohodový mladý kolektív
• Predajňa s jedinečným sortimentom
• Zamestnanecké zľavy
• Možnosť realizovať vlastné nápady
• Sladké odmeny
• Skvelá poloha predajne v centre mesta

Znie to fajn? Pošli nám svoj životopis s fotkou a napíš pár viet o sebe. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 5 pracovných dní. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Si veselý s dobrou náladou a máš výborné komunikačné schopnosti
• Príjemné a zdvorilé vystupovanie k zákazníkom
• Rád speakuješ po anglicky
• Kamarátiš sa s počítačom
• Máš zodpovedný prístup k práci
• Si spoľahlivý a dochvíľny
• Nebojíš sa fyzickej práce (príjem tovaru)
• Máš pozitívny vzťah k cukrovinkám ☺

Do našej unikátnej predajne v historickom centre Bratislavy priamo pod Hradom hľadáme veselého, usmievavého pracanta so zmyslom pre humor, dobrou náladou a základmi angličtiny.
Našou špecializáciou sú sladkosti dovážané z celého sveta, ktoré v bežnom obchode na Slovensku nenájdeš. Dali sme si za cieľ vybudovať mladý, veselý kolektív ľudí a docieliť tým uvoľnené pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť dobre aj ty, aj náš zákazník.
Ponúkame zamestnanecké zľavy a možnosť pracovať v obchode so širokou ponukou sladkostí a pochutín, ktoré stále obmieňame a dopĺňame, čiže sa nestane, že by si ochutnal už naozaj všetko.