Pridať inzerát

Obsluha v kaviarni

the Bridge - English Language Centre

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Baštová 7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacMinimálna mzda od 700€/brutto/mesiac v závislosti od úväzku a pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: November 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha hostí, komunikácia aj v anglickom jazyku
• Príprava kávy a nápojov
• Objednávanie tovaru a občerstvenia, komunikácia s dodávateľmi,
• zostavovanie ponuky nápojov a občerstvenia, nastavenie nového konceptu
• Predaj cudzojazyčnej literatúry
• Pomoc pri organizovaní a obsluhe rôznych firemných akcií a podujatí

Príjemné, inšpiratívne medzinárodné pracovné prostredie v Bratislave (Staré Mesto)
Jazykové vzdelávanie priamo v jazykovej škole
Profesionálna podpora v rámci kariérneho rastu
Práca v dynamickom, príjemnom prostredí ľudí, pre ktorých práca nie je len práca, ale aj zábava...
Masáž priamo pod strechou firmy:)

V prípade vášho záujmu, nám prosím pošlite spolu so životopisom aj motivačný list.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník/barista

Počet rokov praxe

1

Prax na podobnej pozícii podmienkou.
Znalosť anglického jazyka podmienkou.
Práca aj na skrátený pracovný úväzok v štandardnom pracovnom čase (medzi 8.00-16.00) v pracovných dňoch.
Hľadáme do nášho teamu zaujímavého kolegu, ktorý je:
- systematický, príjemný, s vysokými organizačnými schopnosťami
- má rád prácu s ľuďmi a medzinárodné "školské" prostredie
- je samostatný a rozmýšľa, je ochotný sa učiť sa nové veci/radi zaučíme....

Vzdelávať znamená otvárať myseľ, rozširovať obzory a „spochybňovať“ pravdu. Svet sa neustále mení a tým nás núti nepretržite napredovať. Tak ako mnohé povolania, i učiteľská profesia si vyžaduje časté kultivovanie osobnostných predpokladov a zručností. Preto organizujeme množstvo príležitostí, ktorými môžeme obohatiť svoj profesijný rast, jednou z našich aktivít je aj The Bridge Re-boot Camp (www.teachertrainingcentre.com).

V našom jazykovom centre the Bridge sa špecializujeme na výučbu anglického jazyka cez inovatívny prístup a vysokú kvalita jazykového vzdelávania.

Byť dobrým učiteľom znamená nielen schopnosť zhodnotiť, čo sa deje v triede, ale i schopnosť zamyslieť sa a mnohokrát i prehodnotiť svoj prístup k životu. Vzdelávať ľudí neznamená iba ovládať rozličné druhy metodiky a prácu s technológiami, znamená to hlavne pochopiť a porozumieť učeniu z pohľadu študenta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov