Pridať inzerát

Vodič VZV

TG, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 030 EUR/mesiacBonusový príplatok 180,- EUR Fixný príplatok 90,- EUR Plne hradené stravné vo výške 4,50 EUR Príplatok za nočnú zmenu 25 %
  • Termín nástupu: 15.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Presun pneumatík, diskov, kolies a ostatných komponentov po závode
- Vykládka diskov, pneumatík a iných komponentov, ich zaskladňovanie a navážanie na linku.
- Nakládka vratných obalov a nezhodných komponentov.
- Navážanie prázdnych paliet na sekvenčný dopravník, odoberanie plných paliet a ich zaskladnenie v expedičnej zóne.
- Nakládka JIT kamióna a vykládka prázdnych JIT paliet.
- Deklarácia skladových pohybov v systémoch SAP a SYFLUX prostredníctvom tabletu alebo scannera.
- Riadenie VZV v súlade s bezpečnostnými pravidlami a hlásenie porúch nadriadenému.
- Vizuálna kontrola paliet a komponentov pred vykládkov a počas nej.
- Dodržiavanie štandardov a čistoty na pracovisku.
- Informovanie nadriadeného v prípade zistenia akýchkoľvek nedostatkov.
- V prípade potreby podľa pokynov nadriadeného aj iný druh práce (obsluha linky, práca v sklade,...)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.11.2022 (ostáva ešte 30 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, schopnosť zvládať stres

Sme spoľahlivá spoločnosť s bohatými skúsenosťami. Zabezpečujeme zamestnanie pre spoločnosti automobilového a výrobného priemyslu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Šišková
E-mail: poslať životopis