Pridať inzerát

Inspektor jištění kvality - farmaceutická výroba ČR

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Opava-Komárov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 250 - 2 400 EUR/měsícMzdu přizpůsobíme v závislosti na Vašim profesních zkušenostech.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Účast v procesu vydávání, distribuce a archivace řízené dokumentace zabezpečující systém SVP
- Účast v procesu školení, administrace školícího systému
- Práce v databázových systémech
- Interní komunikace a komunikace s globálními partnery a smluvními partnery
- Spolupracuje s útvary na tvorbě výrobní, organizační a kontrolní dokumentaci SVP
- Zodpovídá za systém řízené dokumentace části Pharma
- Podílí se na organizaci, přípravě a provádění interních a externích auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- odpovídající platové ohodnocení
- motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
- 5 týdnů dovolené, 3 dny volno na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
- příspěvek na závodní stravování
- nadstandardní příplatky
- roční bonusy
- systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria až do výše 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
- nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

farmacie, chemie, řízení kvality, přírodovědné obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Pripojte sa k nám! Čakáme Vás!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Teva Czech Industries s.r.o.
Ostravská 29
747 70 Opava-Komárov, Česko