Pridať inzerát

Energetik - špecialista

TESLA Blue Planet s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacindividuálna dohoda na základe praxe, skúseností a znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:
- spolupráca na energetických riešeniach a dizajne nových energetických stratégií pre klientov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- spracovanie analýz a štúdií
- účasť v tíme na realizáciu energetických auditov
- realizácia energetického návrhu a riešenia pre potreby klienta
- návrh optimalizačných opatrení a riešení v oblasti energetiky
- spracovanie technických podkladov do cenových ponúk
- spolupráca pri realizácii projektov (technická sprievodná dokumentácia, harmonogram, spracovanie tendrových podkladov)
- účasť na konferenciách
- spolupráca na vývoji vlastných optimalizačných a riadiacich algoritmov
- spolupráca na vývoji vlastných kalkulačných programov
- technický dozor nad zverenými projektami

- flexibilný pracovný čas
- home office
- účasť na významných projektoch v energetike v rámci Európy
- 13. plat pri splnení kritérií
- odborné zaškolenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem o danú pozíciu. Kontaktovať a oslovovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky a profil kandidáta v uvedenej job inzercii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - elektrotechnické, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie pre nové technológie v energetike (vodík, elektromobilita, batérie, obnoviteľné zdroje, ...)
- osvedčenie podľa Vyhlášky č. 508/2009 § 22 alebo § 23 - výhodou
- vlastná iniciatíva a samostatná práca (po zaškolení)
- spoľahlivosť, zodpovednosť

TESLA Blue Planet
Member of TESLA Group

Vďaka vlastným výpočtovým a optimalizačným modelov dizajnujeme funkčné, komplexné, plne integrované produktové riešenia výroby a skladovania ekologickej, bez-emisnej energie priamo v mieste spotreby. Budujeme integrované microgridy, komunitné elektrárne a energetickú infraštruktúru optimalizovanú pre elektromobilitu vo veľkom rozsahu.

Slnečnú energiu či vietor premieňame na elektrinu, ktorú efektívne uskladňujeme do nami vyvinutých batériových úložných systémov a využívame ju v čase najvyššej spotreby. Alebo ju premieňame na vodík, priamo použiteľný v dopravných prostriedkoch, či čiastočné uskladnenie pre spätnú premenu na elektrinu.

Prinášame takto novú energetickú infraštruktúru, ktorá je efektívnejšia, bezpečnejšia, lacnejšia a priateľskejšia k našej Modrej Planéte. Energetickú infraštruktúra, ktorá podporuje trvalo udržateľné miestne spoločenstvá a zároveň sa ľahko používa a vyzerá dobre.

Prinášame energiu pre lepší život …
We bring energy for better life …

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pálenica 53/79
033 17 Liptovský Hrádok