Pridať inzerát

Kontrolór kvality

TESEC, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kremnička, Banská Bystrica-Kremnička
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu kontrolór kvality.
Táto pracovná pozícia v sebe zahŕňa najmä tieto činnosti:
- výstupná kontrola kvality výrobkov podľa stanovených štandardov a interných smerníc
- rozhodovanie o správnych a chybných výrobkoch podľa špecifikácií v súlade s dokumentáciou
- kontrola kvality v priebehu výroby
- vstupná kontrola kvality špecifických materiálov
- testovanie funkčnosti zapojených obvodov pomocou testerov
- balenie a príprava výrobkov pre expedíciu
- vykonáva ďalšiu prácu podľa pokynov vedúceho kvality
- vypracovávanie reportov
- pracuje s platnou výrobnou dokumentáciou (revízia musí byť rovnaká ako na objednávke) t.j. výrobná dokumentácia, výkresy, postupy, funkčné vzorky, návody a pod. , zistené nezhody ihneď hlási nadriadenému, inžinieringu, manažérovi výroby.

- práca v teple
- zabezpečený pitný režim
- príspevok 20 Eur ročne na rehabilitáciu, kino, masáže ...
- práca v príjemnom kolektíve
- koncoročné odmeny
- karta Multisport

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

odolnosť voči stresu
výborný zrak
spoľahlivosť
zmysel pre detail
ochota učiť sa nové veci
technické myslenie (vedieť čítať technickú dokumentáciu)
základné počítačové zručnosti

Sme dlhodobo stabilná výrobná spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu v elektrotechnickom priemysle. Zaoberáme sa hlavne výrobou káblových zväzkov, led svetiel a montáži elektrorozvodní, pričom až 70% našej produkcie exportujeme do zahraničia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tesec s.r.o
Kremnička 87
97405 Kremnička