Pridať inzerát

Náborár/ka ( Recruiter) v Náborovom centre Tesco

TESCO STORES SR, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta 25, 851 04 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ BUDE VAŠA PRÁCA U NÁS:
• Komplexné zabezpečenie náborového procesu
• Získavanie a nábor kandidátov použitím vhodných náborových kanálov a metód
• Selekcia životopisov, vedenie telefonických/osobných pohovorov
• Výber vhodných kandidátov na pozíciu na základe stanovených kritérií
• Aktívna komunikácia s kandidátmi počas celého procesu náboru
• Zabezpečenie vstupných lekárskych prehliadok
• Komplexné pokrytie administratívnych aktivít súvisiacich s procesom náboru
• Kompletizácia podkladov pre vytvorenie pracovnej zmluvy, podpis pracovno-právnych dokumentov s novonastupujúcimi zamestnancami
• Realizácia vstupného školenia, a kompletnej administrácie nástupného dňa
• Spravovanie databázy kandidátov v internom systéme
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Participácia na HR projektoch
• Účasť na pracovných veľtrhoch a aktívna spolupráca s orgánmi štátnej správy
• Objednávanie potrebného vybavenia Náborového centra
• Reporting náborového procesu

PREČO U NÁS BUDETE RADI PRACOVAŤ ?
• Sme víťazom ocenenia Via Bona za rok 2020 v kategóriách: Zodpovedná firma, Výnimočný zamestnávateľ a Cena verejnosti
• Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše
• Široká škála benefitov zameraných na podporu rodiny
• Bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo
• Systém Cafeteria, ktorý umožní zvoliť si benefity podľa vlastných preferencií
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Podpora diverzity a inklúzie - vytvárame inkluzívne pracovné prostredie, tak aby sa u nás cítil každý vítaný
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď)
• Multisport karta
• Príspevok na stravu v hodnote nad rámec zákona, s možnosťou výberu formy vyplácania, čiuž dobíjaním na stravovaciu kartu alebo príspevkom do mzdy
• Darček pri narodení dieťaťa,
• Firemné aktivity ( vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.)
• Zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach
• Priestor pre kariérny rast a rozvoj
• Priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE?
• MS Office - pokročilý
• Dobré schopnosti koordinácie a riešenia problémov
• Dobré komunikačné schopnosti v písanej aj hovorenej forme
• Proaktívna, pozitívna osobnosť s otvorenou mysľou
• Proaktívny, pro-klientský prístup
• Silné zameranie na zákazníka

Spoločnosť TESCO STORES SR, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 154 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety a expresy, pričom ďalších 14 obchodov funguje pod franšízovým konceptom Žabka. Na Slovensku prevádzkuje 3 distribučné centrá v Beckove, Gáni a v Prešove, 5 obchodných centier a 18 čerpacích staníc. So svojimi 9 000 zamestnancami je Tesco jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov na Slovensku. Značka Tesco sa spája s inováciami v oblasti maloobchodu vrátane najväčšej donáškovej služby potravín Tesco Online nákupy, služby rýchleho nákupu Scan&Shop, odevnej značky F&F či operátorom Tesco Mobile. Je lídrom v boji proti plytvaniu potravinami a zároveň aj jedným z lídrov spoločenskej zodpovednosti, ktorý realizuje projekty ako Potravinová zbierka pre ľudí v núdzi, grantový program Vy rozhodujete, my pomáhame či pracuje na zmene obalov vlastnej značky tak, aby boli všetky recyklovateľné alebo opakovane použiteľné.
Získané ocenenia:
• Najzamestnávateľ 2021 – víťaz v kategórii Obchod a služby
• Via Bona Slovakia 2020 – ocenenia v kategórii Výnimočný zamestnávateľ, Zodpovedná veľká firma, Cena verejnosti
• Najdôveryhodnejšia značka 2021 – ocenenia v kategórii E-shopy s potravinami, Nebankové spotrebiteľské úvery,
Predajcovia potravín, Privátne značky
• Comenius EduMedia Award – ocenenie v kategórii Média a vzdelávanie dospelých.