Pridať inzerát

Skladník na expedícii v Ivanke pri Dunaji

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 185 EUR/mesiac1035€ brutto + variabilná zložka 100€ + 50€ príplatok za prácu v sklade s čerstvým tovarom + príplatky za prácu v noci podľa ZP (1,43€/hod), garantujeme navýšenie mzdy po 1.roku
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skladu so suchým a čerstvým tovarom hľadáme kolegov na pozíciu expedičný kontrolór. Ide o nočné a poobedné zmeny. V blízkej dobre práca na 3 zmeny.
Vyžadujeme čistý register trestov.

Náplň práce:
• Kontrola, sumarizácia a úprava nakompletovaných paliet a ich prerozdelenie na filiálky.
• Komunikácia s vodičmi
• Príprava denného plánu dopravy pre prepravcu
• Vystavovanie prepravných listov pre vodičov
• Vytváranie vývozných listov pre neštandardné expedovanie
• Čistenie a upratovanie pracoviska
• Spolupráca na inventúrach v zmysle pokynov nadriadeného
• Práca s NZV, PC, SKENER

• Stabilná práca, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme navýšenie mzdy po 1. roku
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Možnosť získať osvedčenie potrebné pre výkon práce

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Prax v logistike alebo v doprave výhodou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- Prax v logistike vítaná,
- Ochota učiť sa,
- Zodpovednosť,
- Lojalita,
- Precíznosť,
- Flexibilita,
- Preukaz na obsluhu NZV nie je podmienkou, ale výhodou,

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 140 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov