Pridať inzerát

Expedičný kontrolór, práca na 1 zmenu

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 085 EUR/mesiacnástupná mzda: 985€ + 100€, garancia navýšenia mzdy po 1. a 2. roku
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade so suchým tovarom v Ivanke pri Dunaji, na 1 zmenu: 8:00 - 16:30 (v prípade dovolenky/PN kolegu zo zmeny od 4:00 - zastupovanie aj na jeho zmene), pracovná zmluva na dobu neurčitú.

• Kontrola a sumarizácia paliet
• Zvoz nakompletovaných paliet do expedičnej zóny
• Rozdelenie paliet na jednotlivé filiálky podľa denných plánov
• Komunikácia s vodičmi
• Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
• Spolupráca na inventúrach
• Práca s NZV, SKENER

• Stabilná práca, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Navýšenie mzdy po 1. a 2. roku
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Školenie na NZV/VZV

Hľadáme šikovných kolegov do tímu do skladu v Ivanke pri Dunaji.

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Prax v logistike výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

- Prax s NZV nutná
- Ochota učiť sa,
- Zodpovednosť,
- Lojalita,
- Precíznosť,

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 140 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov