Pridať inzerát

Obstarávateľ služieb

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Office Box, Mokráň záhon, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/Dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov
Analýza a transparentný výber dodávateľov
Zodpovednosť za optimalizáciu nákladov na tovar (mimo obchodného tovaru) a služby
Zodpovednosť za archiváciu dokumentácie týkajúcej sa obstarávania
Aktívna spolupráca na projektoch spoločnosti
Spolupráca s právnym oddelením na finalizácii zmlúv pre nových dodávateľov
Operatíva
Správa vozového parku

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Dynamický kolektív a dobrá atmosféra na pracovisku
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• Zmluva na dobu neurčitú
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Zľavy na nákup bicyklov a príslušenstva značky Dema
• Zľavy na nákup v sieti Datart a Hej.sk

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2021 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, ekonomický, potravinársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- aktívny prístup k práci
- logické a analytické myslenie
- samostatnosť, time management, veľmi dobré organizačné schopnosti
- dobrá komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- bussiness orientácia, zmysel pre detail
- rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 140 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421259307397
E-mail: poslať životopis