Pridať inzerát

Pokladníčka - výdaj jedál Fit Foods Avion Shopping Park

Terkov Gastro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacodmeny od 50 do 100 eur / mesiac
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovné miesto nemajú Covid obmedzenia vplyv - aj v prípade úplného zatvorenia gastro prevádzok nebude pracovné miesto zrušené a zamestnanec nebude prepustený z TPP.
(naša spoločnosť mala počas celej pandémie všetky prevádzky otvorené )
Obsluha zákazníkov v prevádzke samoobslužnej reštaurácie, práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom, výdaj jedál a nápojov, udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku.
Hľadáme príjemnú a komunikatívnu slečnu / pani, ochotnú pracovať, časovo flexibilnú s chuťou učiť sa nové veci.
Režim práce dlhý/krátky týždeň. Pracovná doba od: 7:30 do:21:00
Platové podmienky 55 eur / 1 zmena netto plus mesačná prémia 50 až 100 eur ( mzda spolu cca 950 eur netto / 1 mesiac).
Miesto výkonu práce :
Fit Foods - Avion Shopping Park, Ivanska Cesta 16 Bratislava

- nástupný bonus 300 eur po odpracovaní 3 mesiacov vyplatený jednorázovo
- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Záujemkyne o dané pracovné miesto pošlú svoj profesijný životopis na terkovgastro@gmail.com alebo si dohodnú termín osobného pohovoru na 0908 832 040. Spätne kontaktovaný budú len vybraný uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Prax v gastronómii, potrebný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v OC Vivo Bratislava , Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Home foods Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štvrtok na Ostrove 219
930 40 Štvrtok na Ostrove